NorMed – fizjoterapia i rehabilitacja, fizjoterapia łódź, rehabilitacja łódź

 

Kontakt (+48) 724583330

 

Kontakt (+48) 724583330

 

Witamy w NorMed

Oferujemy Państwu indywidualnie dobraną fizjoterapię w Łodzi według najwyższych standardów, prowadzoną przez wykwalifikowanych i doświadczonych terapeutów, którzy posiadają odpowiednie umiejętności, aby sprostać najtrudniejszym dolegliwościom bólowym.

Co Nas wyróżnia?


– Indywidualne podejście do każdego pacjenta, nie zamykamy się na jedną koncepcję fizjoterapii, ale dobieramy najlepiej działające techniki, aby móc skutecznie i w możliwie najkrótszym czasie pomagać cierpiącym na ból pacjentom.

– Doświadczenie i profesjonalizm, wieloletnia praktyka zbierana na kursach, warsztatach oraz w codziennej pracy z pacjentem bólowym jak i przewlekłym, pozwoliła Nam otworzyć prywatne centrum oferujące pracę skutecznymi metodami terapeutycznymi stosowanymi w wielu krajach przez najlepszych specjalistów na świecie.

– Szczegółowy wywiad i edukacja pacjenta, w Naszym centrum najważniejszy jest pacjent i jego problem funkcjonalny dlatego zawsze słuchamy, odpowiadamy i zadajemy pytania. Co w danym momencie jest dla Naszego pacjenta największym problemem.

– Rehabilitacja stacjonarna oraz w domu pacjenta, przyjmujemy pacjentów w gabinecie stacjonarnie lub na życzenie w domu pacjenta. Nasi terapeuci są zawsze przygotowani, wyposażeni w odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny oraz środki dezynfekcji.

Norbert Barski

Poznaj naszą kadrę - zobacz więcej!

Norbert Barski

Poznaj Nasz zespół!
Poznaj mnie!

Patrycja Gorzelak

Poznaj naszą kadrę - zobacz więcej!

Patrycja Gorzelak

Poznaj Nasz zespół!
Poznaj mnie!

Marcel Sobczak

Poznaj naszą kadrę - zobacz więcej!

Marcel Sobczak

Poznaj Nasz zespół!
Poznaj mnie!

Żaneta Andrychowicz

Poznaj naszą kadrę - zobacz więcej!

Żaneta Andrychowicz

Poznaj Nasz zespół!
Poznaj mnie!

Co oferujemy? Dlaczego My?

Rehabilitacja ortopedyczna
Specjalizujemy się w profesjonalnie wykonywanych zabiegach fizjoterapeutycznych na terenie Łodzi umożliwiających niwelowanie wszelkich kłopotów zdrowotnych związanych z pracą układu mięśniowo-szkieletowego. Posiadamy doświadczenie w dziedzinie:

 • rehabilitacji kręgosłupa
 • rehabilitacji osób z problemami przeciążeniowymi
 • rehabilitacji przed- oraz pooperacyjnej
 • rehabilitacji pourazowej i po złamaniach

Rehabilitacja neurologiczna
Wczesna rehabilitacja neurologiczna to niemal gwarancja poprawy sprawności funkcjonalnej u Naszych pacjentów. Wczesne podjęcie zabiegów z Naszymi terapeutami stanowi główną składową postępowania leczniczego w przypadku bardzo wielu różnych schorzeń układu nerwowego. Zabiegi mają na celu poprawę sprawności i umożliwienie jak najlepszego, samodzielnego funkcjonowania Naszych pacjentów. Zajmujemy się pacjentami z:

 • choroba Parkinsona
 • stwardnienie rozsiane
 • stan po udarze mózgu
 • stan po urazie czaszkowo-mózgowym
 • polineuropatie
 • porażenie nerwu twarzowego typu Bella
 • mózgowe porażenie dziecięce
 • rdzeniowy zanik mięśni (SMA)